Zakończenie projektu i możliwość dalszego udzielania wsparcia w ramach Domu Dziennego Pobytu dla Seniorów w Kosinie - AKTYWNY SENIOR

Z dniem 31 sierpnia 2023 r. zakończyliśmy realizację projektu pn. „Dom Dziennego Pobytu dla Seniorów w Kosinie - AKTYWNY SENIOR” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego  w ramach Osi priorytetowej VIII Integracja społeczna Działanie 8.8 Zwiększenie dostępu do usług społecznych i zdrowotnych – ZIT Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020.

Informujemy, że pomimo zakończenia realizacji projektu nie zaprzestajemy przyjmowania podopiecznych i w ramach trwałości projektu deklarujemy gotowość do świadczenia usług w DDP w Kosinie, w zbliżonym zakresie jak dotychczas, z tym, że odpłatnie gdyż wraz z zakończeniem realizacji Projektu zakończyła się możliwość finansowania pobytu podopiecznych ze środków publicznych. 

Odpłatność za pobyt ustalona jest zgodnie z Uchwałą Rady Gminy Łańcut nr XLII/713/23 z dnia 16 czerwca 2023 r.

Szczegóły dotyczące zasad funkcjonowania ośrodka zamieszczone są w:

Regulaminie Domu Dziennego Pobytu dla Seniorów w Kosinie – AKTYWNY SENIOR

Osoby chętne do skorzystania ze wsparcia  prosimy o kontakt:

telefon: 17 870 06 94, 17 2499207

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Po zapoznaniu się z Regulaminem organizacyjnym ośrodka, w celu zgłoszenia chęci skorzystania z oferty, prosimy o wypełnienie Formularza zgłoszeniowego i dostarczenie go do Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Łańcut: Wysoka 49, 37-100 Łańcut.

Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Łańcut, informuje, że w ramach zapewnienie trwałości świadczenia usług opiekuńczych w Domu Dziennego Pobytu dla Seniorów w Kosinie po zakończeniu realizacji projektu pn. "Dom Dziennego Pobytu dla Seniorów w Kosinie - AKTYWNY SENIOR" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi priorytetowej VIII Integracja społeczna Działanie 8.8 Zwiększenie dostępu do usług społecznych i zdrowotnych - ZIT Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 - 2020 - zapewnia instytucjonalną gotowość do utrzymania trwałości w/w projektu w okresie od 01.09.2023 r. do 30.11.2025 r. w postaci:

- 30 miejsc świadczenia usług opiekuńczych.

Odpłatność za pobyt w Domu Dziennego Pobytu dla Seniorów - Aktywny Senior ponoszona będzie zgodnie z Uchwałą Rady Gminy Łańcut nr  XLII/713/23 z dnia 16 czerwca 2023 r.


Załączniki:
Utrzymanie trwałości projektu pn. "Dom Dziennego Pobytu dla Seniorów w Kosinie - Aktywny Senior" [PDF]

Harmonogram wsparcia dla Domu Dziennego Pobytu dla Seniorów w Kosinie - Aktywny Senior [wrzesień 2023]:

Plik PDFHarmonogramy wsparcia dla DDP dla Seniorów w Kosinie - wrzesień 2023 [PDF]